• 2
  • 3
  • 4

Eryk Bukowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski!

W dniach 11-15.10.2017 w Tarnowie Podgórnym odbywały się VI Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła Szydły. Na starcie stanęło 111 zawodników, reprezentujących 59 klubów z 14 Okręgowych Związków Bokserskich. Wśród nich znalazł się zawodnik klubu Sporty Walki Gostyń Eryk Bukowski. Start w tej ważnej imprezie zapewniła mu wygrana walka podczas wrześniowych eliminacji odbywających się w Ziębicach. W Tarnowie Podgórnym Eryk zmierzył się z Oskarem Kulińskim - zawodnikiem klubu Champion Włocławek. Walkę wygrał jednogłośną decyzją sędziów, zapewniając sobie tym samym brązowy medal Mistrzostw Polski. W walce o finał Eryk uległ zawodnikowi MOSM Tychy – Adrianowi Klimie. Warto dodać, że Eryk wywodzi się z grupy Boxing Kids - najmłodszej sekcji klubu Sporty Walki Gostyń.